Skorzystaj z profesjonalnej dostawy materiału fotowoltaicznego od firmy KRAJIczech

Firma KRAJIczech w przeciągu kilku lat przekształciła się z małej firmy o regionalnym zasięgu w znaczącego dostawcę kompletnego materiału fotowoltaicznego dla całej Europy Środkowej.

Firma KRAJIczech jest czeską spółką selfmade oferującą kompletny asortyment materiału fotowoltaicznego. W niniejszym artykule chcielibyśmy Państwu pokazać, jak firma się rozwinęła, jakie korzyści oferuje swoim klientom oraz jakie referencje może przedstawić potencjalnym odbiorcom i kontrahentom.

Nie jest prostym zadaniem stać się znaczącym europejskim dostawcą materiału. Oprócz szczęścia potrzeba wielu innych atrybutów, z których korzyści czerpie przede wszystkim klient – firma instalacyjna. KRAJIczech wciąż poprawia te atrybuty i oferuje je swoim klientom.

Firma KRAJIczech

Firma KRAJIczech buduje swój biznes przede wszystkim na korzystnej cenie wszystkich elementów. Nieustannie analizuje rynek i szuka najodpowiedniejszych wariantów, które pozwolą zaspokoić potrzeby klientów przy bardzo dobrej cenie.

Kolejnym istotnym powodem, dlaczego warto wybrać właśnie tę firmę jako swojego dostawcę jest własny rozwój jej konstrukcji, produkcja, a następnie serwis przy instalacji elektrowni.

 

Konstrukcja nośna systemu fotowoltaicznego, mała różnica w cenie, duża różnica w wyniku

 

Duże stany magazynowe są gwarantowane – większość towarów jest zawsze na stanie i są one wysłane w przeciągu kilku dni lub godzin. 

Dla nowych, jak również dla już istniejących partnerów-klientów mamy do dyspozycji nasz oddział projektowy, który jest w stanie opracować dla Państwa wykresy fotowoltaiki i konstrukcji, przygotować dokumenty niezbędne do uzyskania zezwolenia na budowę, wykonać obliczenia statyczne oraz inne dodatkowe usługi.

    Europa Środkowa

O wysokiej jakości firmy KRAJIczech świadczą jej partnerzy strategiczni, wśród których są znaczące spółki z Czech, Słowacji, Węgier i oczywiście z Polski. 

Są to na przykład firma Solartec, która jest największą i najważniejszą firmą budującą elektrownie fotowoltaiczne i spółka FVK Global specjalizująca się w serwisowaniu dużych parków solarnych, zajmująca się ponad 100 MW zainstalowanej mocy. Innym znaczącym klientem firmy KRAJIczech jest spółka Energservis będąca częścią koncernu energetycznego E.ON, tym samym działająca także w Azji.

Może myślisz o inwestycji w OZE? Przeczytaj więcej na temat: fotowoltaika dotacje

„Polska jest dla nas ogromnym wyzwaniem, szczególnie jeśli chodzi o przekazanie naszego wieloletniego doświadczenia naszym nowym oraz przyszłym partnerom, którym pomożemy w jak najszybszym i najefektywniejszym rozwoju w dziedzinie fotowoltaiki. Polska i Czechy są bardzo podobne, jeśli chodzi o mentalność. Wspólnie wymyślmy najodpowiedniejszą strategię, a także towary i ceny, które pomogą Państwu zaistnieć na polskim rynku fotowoltaicznym. Pociąg powoli rusza, trzeba połączyć siły i wskoczyć do niego razem” – Ludvík Krajíček, właściciel firmy.

Zadzwoń lub napisz do nas

 

Źródło: FOTOWOLTAIKAINFO.PL

Komentarz do artykułu


W górę