Promocja

Oferujemy szerokie spektrum usług, z których na pewno wybierzecie właściwą formę prezentacji, która będzie odpowiadać Waszej firmie. Oczywiście, z przyjemnością służymy pomocą i polecimy najwłaściwszą kombinację usług, by razem tworzyły kompleksową kampanię reklamową, która będzie się wykazywać najwyższym efektem.

Frekwencja odwiedzin stron FOTOWOLTAIKAINFO.PL jest kompleksowo mierzona za pośrednictwem google Analytics.

 Banery reklamowe

Oferujemy atrakcyjne przestrzenie reklamowe we wszystkich sekcjach portalu FOTOWOLTAIKAINFO.PL. Standardowe są miesięczne czy kwartalne raporty, dotyczące ilości kliknięć, impresji i wyświetleń banerów.

 Artykuły firmowe (PR artykuły)

Za pomocą PR artykułów zwrócicie uwagę czytelników na swoją firmę i zaprezentujecie własne produkty
i usługi szerokiemu i fachowemu społeczeństwu. Zaletą artykułu firmowego, opublikowanego na naszym portale FOTOWOLTAIKAINFO.PL, jest możliwość jego opublikowania w którykolwiek dzień w roku, natychmiastowej reakcji i wykorzystać odpowiedniego momentu do opublikowania. Dzięki temu będą czytelnicy otrzymywać stale aktualne informacje o Państwa produktach i usługach.

 Krótka informacja firmy

Krótka informacja firmy, to krótka informacja tekstowa o nowinach w firmie – na przykład o nowej aktualizacji cenników, o wprowadzeniu nowego produktu na rynek, o zmianie danych teleadresowych, o otwarciu nowego magazynu itp.

  Prezentacja w katalogu firm

Jeżeli będziecie chcieli skorzystać z innej formy prezentacji albo będziecie chcieli opublikować informacje o firmie, wszystko będzie związane z wpisem do katalogu. Wpis do katalogu firm jest warunkiem, do korzystania ze wszystkich innych form promocji. Za pośrednictwem katalogu firm, znajdzie potencjonalny klient wszystkie informacje, które zostały o Waszej firmie opublikowane na portalu FOTOWOLTAIKAINFO.PL. Katalog firm zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim swej prostej obsłudze i szybkości w wyszukiwaniu konkretnych firm i danych.

 Wpis terminów imprez do kalendarza

Z oferty korzystają przede wszystkim firmy, które organizują workshopy, wykłady, kongresy, konferencje i imprezy targowe, i to nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

 Eshop

Po kliknięciu na przycisk Eshop, zostanie czytelnik przeniesiony na nową stronę Waszego Eshopu.

 Indywidualna forma reklamy 

Przygotujemy dla Was w całości indywidualne rozwiązanie całej kampanii reklamowej, służącej
do najbardziej efektywnej promocji firmy, produktów czy usług. Najpierw przygotujemy kompleksową ofertę indywidualnej kampanii reklamowej. Do kampanii reklamowej zapewnimy również projekt i przygotowanie wszystkich elementów promocji. Na bieżąco będziemy informować o efektach kampanii reklamowej i w razie potrzeby wykonamy poprawki.

 Opublikowanie ofert pracy 

Oferta pracy zostanie opublikowana w menu głównym portalu FOTOWOLTAIKAINFO.PL, razem z odsyłaczem do innych szczegółów.

 Cennik reklamy na portalu FOTOWOLTAIKAINFO.PL

Typ reklamy1 miesiąc3 miesiące12 miesięcyRozmiary baneraFormat banera
Banner nagłówek 1 899 zł  4 999 zł  17 499 zł 970x120 .png, .jpg
Banner środek 949 zł  2 499 zł  8 849 zł 718x64 .png, .jpg
Banner prawy 949 zł  2 499 zł  8 849 zł 260x260 .png, .jpg
Banner stopka 639 zł  1 669 zł  5 849 zł 970x120 .png, .jpg
PR artykuł (1 . – 3. pozycja) 949 zł  2 499 zł  8 849 zł    
E-shop 639 zł  1 669 zł  5 849 zł    
Katalog firm 49 zł  139 zł  499 zł    
Katalog firm (1. – 3. pozycja) 159 zł  419 zł  1 499 zł    

 

Osoby kontaktowe:

Doris Bednarska
Tel.: 696 123 516
e-mail.: d.bednarska@fotowoltaikainfo.pl