O nas

FOTOWOLTAIKAINFO.PL jest obiektywnym, fachowym i informacyjno – medialnym portalem z branży FOTOWOLTAICZNEJ. Każdego dnia dostarcza aktualne informacje o zdarzeniach, nowościach z branży, zarówno za pośrednictwem artykułów, jak i interesujących wywiadów. Informacje na stronie przeznaczone są dla operatorów małych i dużych elektrowni fotowoltaicznych (EFW), firm branżowych, producentów, architektów, instytucji państwowych, spółek zagranicznych oraz innych mediów.

Celem portalu informacyjno – medialnego FOTOWOLTAIKAINFO.PL jest pozyskanie uznania wśród czytelników oraz dotarcie do jak największej liczby odbiorców. W przyszłości portal FOTOWOLTAIKAINFO.PL chce być serwisem wiodącym prym w branży FOTOWOLTAICZNEJ.

Wśród osób stojących za portalem FOTOWOLTAIKAINFO.PL można znaleźć fachowców z 5 krajów (Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry), którzy od ponad 7 lat zajmują się projektowaniem i eksploatacją elektrowni fotowoltaicznych i mają doświadczenie w ramach ustawodawstwa, dotacji, budowy, projektów i prowadzenia takich elektrowni.


Zespół portalu FOTOWOLTAIKAINFO.PL:

Projekt Manager

Doris Bednarska
Tel.: 696 123 516
e-mail.: d.bednarska@fotowoltaikainfo.pl